Apie mus

Apie baldų studiją Besta

Kaip kiekvienas baldas turi savo atsiradimo istoriją, taip ir kiekvienas baldininkas – savąją. Baldų studijos Besta kelias prasidėjo gana seniai. Buvo įvairių momentų – solidūs užsakymai, rimti partneriai, darbas su tarptautinėmis kompanijomis. Pasitaikė ir iššūkių, kurie suteikė neįkainojamos patirties, žinių, padėjo pamatus šiuolaikiškai ir tvariai įmonei, kokia Baldų studija Besta yra dabar. Iššūkiai buvo įveikti, patirtis priimta, pamokos – išmoktos. Dėl to dabar išlošia tik klientai.

Praeitis: kaip viskas prasidėjo?

  • 2009 metais jaunas ir ambicingas jaunuolis iš provincijos miesto, kaip ir daug kitų panašaus amžiaus jaunuolių išvyko dirbti ir surasti laimės į Angliją. Elvinas Burdulis dirbo vietinėje baldų gamybos įmonėje paprastu darbuotoju, kurio kasdieninis darbas buvo gaminti, vežti, sumontuoti baldus privatiems klientams ir įmonėms. Reikalavimai baldams Jungtinėje Karalystėje yra pakankamai aukšti, todėl kiekvienas užsakymas buvo priimamas kaip dar viena vertinga pamoka.
  • 2019 metais Elvinas grįžo atgal į Lietuvą su aiškiu tikslu: vietoje gaminti nestandartinius baldus klientams Lietuvoje. Lietuvos baldų gamybos rinka yra labai aukšto lygio, todėl nebuvo lengva čia įsitvirtinti. Sėkmės receptu tapo sėkmingai provincijoje organizuojama gamyba ir darbas su didmiesčių klientais, vertinančiais kokybę, išskirtinumą ir profesionalumą. Per trijų metų aktyvaus darbo, klientų ir partnerių paieškos, Elvinas Burdulis susidūrė su maloniu, bet gana sudėtingu iššūkiu – diena neturi 30 valandų, o žmogus – 16 rankų. Verslas reikalavo plėtros.
  • 2020 metais po intensyvios verslo plėtros ir baldų gamybos Lietuvoje, gimė įmonė Baldų studija Besta, UAB, kuri gamina kokybiškus ir originalius nestandartinius baldus klientams visoje Lietuvoje. Darbų pavyzdžius galite peržiūrėti atliktų darbų galerijoje.

Dabartis: šiandienos iššūkiai

Šiandien Baldų studija Besta yra sparčiai auganti baldų gamybos įmonė, užsiimanti nestandartinių baldų projektavimu ir gamyba privatiems klientams ir verslo įmonėms. Įmonėje dirba kelios dešimtys įvairių specialybių darbuotojų, vienijamų bendro tikslo – sukurti tvarią ir kokybiškai dirbančią baldų gamybos įmonę.

Apie baldų studiją Besta
Nestandartinių baldų gamyba, baldų studija Besta

Ateitis: kas mūsų laukia rytoj

Per daugiau nei dešimtmetį darbo įvairiose šalyse laikotarpį išmokome prisitaikyti prie rinkos keliamų reikalavimų ir besikeičiančių interjero dizaino madų bei tendencijų. Ateityje darysite tai, ką mokame geriausiai – domėsimės naujausiomis baldų gamybos technologijomis, derinsime klientų norus su galimybėmis neprarandant kokybės. Baldų ilgaamžiškumas yra ir bus vienas iš svarbiausių mūsų darbo prioritetų. Kitas svarbus prioritetas – tvarumas. Jau dabar dirbame su tvarių ir ekologiją akcentuojančiais medžiagų tiekėjais. Ieškome būdų, kaip tvarumą paversti ne tik gražiais pažadais, bet ir realybe.

Bendradarbiaukime!