Gamyba

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Nestandartinių baldų gamyba įprastai užtrunka apytiksliai 6 savaites. Kiekvienas projektas unikalus, todėl gamybos terminas bus įvardintas prieš pasirašant bendradarbiavimo sutartį.

  • Nestandartinių baldų gamyboje yra naudojamos Italijos, Vokietijos, Austrijos, Turkijos gamintojų baldinės plokštės. Spalvų ir tekstūrų pavyzdžių paletę atsivežame jau matavimo metu, kad klientai galėtų išsirinkti norimas spalvas ir tekstūras. Furnitūrai naudojame aukštos kokybės Blum arba Hettich baldų furnitūrą.

  • Viskas priklauso nuo projekto sudėtingumo. Jei sąmata yra per didelė, galime pabandyti surasti tam tikrų pigesnių alternatyvų, pavyzdžiui, vietoj Blum furnitūros parinkti kiek pigesnę, tačiau pakankamai kokybišką Hettich. Arba keisti stalviršio storį ir gamintoją, ieškant pigesnio varianto. Esame atviri tokiems kompromisams, tačiau turime nusistatę tam tikrus principus, dėl kurių neaukojame kokybės.

  • Dažniausiai dirbame Vilniaus, Kauno ir Alytaus apskrityse, todėl tikrai atvyksime ir į Prienus bei kurį kitą Lietuvos miestą. Lietuvoje atstumai nedideli, todėl tikrai nesunku dirbti kituose miestuose. Dirbame ir Šiauliuose, Panevėžyje, Klaipėdoje, jei tik klientas to pageidauja.

  • Pasirašę sutartį ir suderinę sąmatą prašome sumokėti avansą, kuris yra 50 proc. nuo galutinės sumos. Tik gavę avansinį apmokėjimą pradedame užsakinėti reikalingas medžiagas ir furnitūrą, planuoti logistiką. Likusi suma sumokama pasirašius darbų pridavimo aktą. Atsiskaitymas galimas grynais pinigais ir pavedimu.

Atliktų darbų pavyzdžiai:

Baldų studija - Besta  | Kontaktai
Susisiekite su mumis jau dabar! Pasikalbėkime apie jūsų namus.
susisiekti